Franail lak na nehty s nano vlákny, 5ml

Akce
Značka: Franail
288 Kč –20 %
Franail lak na nehty s nano vlákny, 5ml
288 Kč –20 % 230 Kč 190 Kč bez DPH 230 Kč / 1 ks
Skladem (> 1000 ks)
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Bezbarvý lak s nanovlákny pro silné nehty bez plísní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lak na nehty FRANAIL je český kosmetický výrobek s nanovlákny pro silné nehty bez plísní.


Bezbarvý lak na nehty FRANAIL obsahuje přírodní látky z aloe vera a oregana, které pomáhají pečovat o pokožku s plísní. Díky použitým nanovláknům se nehet pevně obalí lakem a účinné látky se mohou uvolňovat skutečně dlouhodobě. Vrstva vydrží nalakovaná až 14 dní, proto lak není třeba nanášet každý den. Stačí pravidelně zastřihávat odrostlý nehet s plísní a znovu přelakovat.


 


FRANAIL je řada českých kosmetických přípravků vhodná pro péči o mykotické nehty a okolní kůže. Díky speciálně upraveným nanovláknům a ochranným účinkům přírodních látek z aloe vera a oregana se nehty a kůže stávají odolnější a jsou celkově posílené a vyživené.

Je vhodný nejen, pokud vás plíseň nehtů aktuálně trápí, ale také jako preventivní doplněk při návštěvách bazénů, saun a posiloven nebo při dlouhodobém nošení uzavřené obuvi například v práci či při sportu. Díky nenápadnosti, jednoduchosti a časové nenáročnosti aplikace (lak vydrží až dva týdny) nebudete muset neustále myslet na další aplikaci.

Vyrábí se ve variantách bezbarvý lak na nehty, jako aditivum do laku, nebo jako krém na nohy a ruce. Krém FRANAIL je ideálním doplňkem pro péči o okolní kůži nehtů nebo meziprstových prostor. 


My Aura lak na nehty Franail na mykotické nehty_2


JAK FRANAIL FUNGUJE?

Nanovlákna nehet pevně obalí, takže účinné látky se dostanou hluboko do struktury nehtu, kde mohou působit skutečně dlouhodobě.
Nehet pak stačí pouze nechat odrůst, pravidelně zastřihávat i s plísní a znovu přelakovat. Díky posilujícím vlastnostem obsažených látek je ideální třeba i pro regeneraci po odstranění gelových nehtů.

Díky pevnosti nanovláken lak není třeba aplikovat každý den (vydrží na nehtu až 14 dní). Lak FRANAIL je průhledný, proto je možné jej přelakovat barevným lakem bez ztráty jeho pečujících vlastností. Lahvička laku vám vydrží na 6-10 aplikací na všechny nehty na rukou či nohou.

Lak se může odlakovat i přelakovat. My doporučujeme po odrostu starší vrstvu laku odstranit šetrným bezacetonovým odlakovačem a nanést novou.


V ČEM JE FRANAIL UNIKÁTNÍ?

FRANAIL jako první kosmetický přípravek na světě využívá biokompatibilní nanovlákna jako nosiče účinných látek
obsažených v oreganu a aloe vera. To znamená, že vlákna jsou vyrobena z materiálu, který tělo dokáže dobře přijmout i odbourat, aniž by to znamenalo větší zátěž pro organismus. Navázané účinné látky se postupně uvolňují s tím, jak se nanovlákna rozpadají. 

Naše nanovlákna mají ideální tvar a velikost tak, aby zacelila kožní defekty různého druhu od popraskaných nehtů k popáleninám. Účinné látky z aloe vera a oregana vytváří čisté antiseptické prostředí a nanovlákna fungují jako "lešení" pro nové kožní buňky.

Až 95% uživatelů Franailu potvrdilo zlepšení kvality a síly nehtů v naší studii.


My Aura aditivum Franail_1


3 KROKY KE SPRÁVNÉMU POUŽITÍ

FRANAIL je distribuován ve formě bezbarvého laku na nehty o obsahu 5 ml či jako flakonek obsahující aditivum, tedy jemný prášek určený ke vsypání do vašeho laku. Pokud zvolíte k nákupu samotné aditivum do laku na nehty.

Další kroky k dosažení nejlepšího efektu jsou velmi jednoduché.

  1. Na čistý odlakovaný nehet pečlivě naneste lak FRANAIL.
  2. Pravidelně odstraňujte odrostlé části nehtu a silnější vrstvy laku.
  3. Opakujte přelakování do té doby, než budete mít opět krásný nehet.

Vrstvu lze přelakovat vaším oblíbeným lakem, proto lze lak FRANAIL použít jako vynikající podkladový lak. Lahvička stačí na 6-10 aplikací na všechny nehty. Pro dosažení optimálního efektu doporučujeme používat společně s krémem FRANAIL


Doplňkové parametry

Kategorie: MOJE TĚLO
Obsah balení: 5ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: