My Aura Vánoční kazeta Franail Aditivum a Franail Krém + My Aura pilník

Tip
Značka: Franail
497 Kč –20 %
80 4 franail produktove obra zky 2
497 Kč –20 % 399 Kč 330 Kč bez DPH 399 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2021
My Aura Vánoční kazeta obsahuje krém Franail 50ml, lak na nehty Franail 5ml + My Aura pilník

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. FRANAIL POSILUJE NEHTY A KŮŽI NOHOU PROTI PLÍSNÍM
FRANAIL využívá technologii uložení přirodních látek z oregana a aloe vera do obalu z nanovláken

2. JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ
FRANAIL vypadá a používá se jako průhledný lak na nehty či jako běžný krém. Stačí nanést a postiženou část nehtu pak jednoduše nechat odrůst a pravidelně zastříhávat.

3. MÁ DLOUHODOBÝ EFEKT
Přírodní látky se díky nanovláknům uvolňují postupně a dlouhodobě brání rozšiřování plísně. Není proto nutná každodenní aplikace jako u jiných přípravků. Stačí nanést jednou za 14 dní.

 

FRANAIL je řada českých kosmetických přípravků vhodná pro péči o mykotické nehty a okolní kůže. Díky speciálně upraveným nanovláknům a ochranným účinkům přírodních látek z aloe vera a oregana se nehty a kůže stávají odolnější a jsou celkově posílené a vyživené.

Je vhodný nejen, pokud vás plíseň nehtů aktuálně trápí, ale také jako preventivní doplněk při návštěvách bazénů, saun a posiloven nebo při dlouhodobém nošení uzavřené obuvi například v práci či při sportu. Díky nenápadnosti, jednoduchosti a časové nenáročnosti aplikace (lak vydrží až dva týdny) nebudete muset neustále myslet na další aplikaci.

Vyrábí se ve variantách bezbarvý lak na nehty, jako aditivum do laku, nebo jako krém na nohy a ruce. Krém FRANAIL je ideálním doplňkem pro péči o okolní kůži nehtů nebo meziprstových prostor. 

 

JAK FRANAIL FUNGUJE?

Nanovlákna nehet pevně obalí, takže účinné látky se dostanou hluboko do struktury nehtu, kde mohou působit skutečně dlouhodobě.
Nehet pak stačí pouze nechat odrůst, pravidelně zastřihávat i s plísní a znovu přelakovat. Díky posilujícím vlastnostem obsažených látek je ideální třeba i pro regeneraci po odstranění gelových nehtů.

Díky pevnosti nanovláken lak není třeba aplikovat každý den (vydrží na nehtu až 14 dní). Lak FRANAIL je průhledný, proto je možné jej přelakovat barevným lakem bez ztráty jeho pečujících vlastností. Lahvička laku vám vydrží na 6-10 aplikací na všechny nehty na rukou či nohou.

Lak se může odlakovat i přelakovat. My doporučujeme po odrostu starší vrstvu laku odstranit šetrným bezacetonovým odlakovačem a nanést novou.


V ČEM JE FRANAIL UNIKÁTNÍ?

FRANAIL jako první kosmetický přípravek na světě využívá biokompatibilní nanovlákna jako nosiče účinných látek
obsažených v oreganu a aloe vera. To znamená, že vlákna jsou vyrobena z materiálu, který tělo dokáže dobře přijmout i odbourat, aniž by to znamenalo větší zátěž pro organismus. Navázané účinné látky se postupně uvolňují s tím, jak se nanovlákna rozpadají. 

Naše nanovlákna mají ideální tvar a velikost tak, aby zacelila kožní defekty různého druhu od popraskaných nehtů k popáleninám. Účinné látky z aloe vera a oregana vytváří čisté antiseptické prostředí a nanovlákna fungují jako "lešení" pro nové kožní buňky.

Až 95% uživatelů Franailu potvrdilo zlepšení kvality a síly nehtů v naší studii.

Doplňkové parametry

Kategorie: TĚLOVÁ KOSMETIKA
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: